Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet apartament 1+1 te Ekspozita
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshmë pranë ish-Ekspozitës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54.6 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 62000 euro

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi:
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 1135 € m2 Sipëfaqe: 54.6 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 967 herë


Mundesuar nga NurSoft