Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira në Don Bosko
Jepet me qira apartament 2+1 në Don Bosko
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 86 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 86 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 748 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft