Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

300000 €

Shitet apartament luksoz ne Bllok

Shitet apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e shtatë tw njw ndwrtimi shumw cilwsor me parametra europianë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie

Cmimi: 2500€/m2

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300000 € Çmimi për m2: 2500 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1103 herë


Mundesuar nga NurSoft