Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet apartament 1+1 te Rr. “Fortuzi”
Shitet apartament me sipërfaqe 65 m2 I organizuar ne një ambient ndenje, ambient gatimi, dhomë gjumi dhe tualet.
Pallati ndodhet në katin VII të një ndërtimi të vitit 2000.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 60000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr."Fortuzi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 920 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 988 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft