Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartament me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashëkt ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njëri prej të cilëve me ndricim natyral.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri.
Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 938 herë


Mundesuar nga NurSoft