Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

900 €

Apartament luksoz me qira ne Bllok

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e nentë dhe ka ashensor.

Cmimi: 900€/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 900 € Çmimi për m2: 9 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 839 herë


Mundesuar nga NurSoft