Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1300 €

Apartament luksoz me qira ne Bllok

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e tetë dhe ka ashensor.

Cmimi: 1300€/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1300 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 902 herë


Mundesuar nga NurSoft