Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1100 €

Apartament luksoz me qira ne Bllok

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e shtatë dhe ka ashensor.

Cmimi: 1100€/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1100 € Çmimi për m2: 9 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 844 herë


Mundesuar nga NurSoft