Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Elbasanit pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është totalisht i rikonstruktuar.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 920 herë


Mundesuar nga NurSoft