Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

600 €

Shitet apartament 2+1 te Astiri
Shitet apartament 2+1 në brezin e parë të pallateve në Unazë të Re.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri cilësor.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 600 euro/m2 i diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 600 € m2 Sipëfaqe: 60000 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 815 herë


Mundesuar nga NurSoft