Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

70000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Gjykatës së Faktit Tiranë
Shitet apartament me sipqrfaqe 52 m2 I organizuar ne një dhomë ndenjie, tualet dhe dhomë gjumi.
Apartamenti ndodhet në katin I dhe eshtë I përshtatshëm për tu përdorur si ambient biznesi.
Ndodhet në rrugë të aksesueshme dhe ka dalje ne blevardin Gjergj Fishta dhe në Rr. “Myslym Shyrri”.
Çmimi 1346 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Gjykates se Faktit Tirane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 70000 € Çmimi për m2: 1346 € m2 Sipëfaqe: 52 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1011 herë


Mundesuar nga NurSoft