Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira prane Kompleksit Dinamo
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të qetë 5 minuta nga parku i liqenit dhe 5 minuta nga Blloku.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri tepër cilësor.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Dinamo, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 844 herë


Mundesuar nga NurSoft