Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

80000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Fushës së Aviacionit
Shitet apartament në një zonë të qetë pranë Fushës së Aviacionit në Tiranë.
Apartamenti ka një sipërfaqe 72.5 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e parë.
Bashkë më apartamentin shitet dhe garazhi me sipërfaqe 15 m2.
Të dyja pronat janë të pajisura me certifikatë pronësie.
Cmimi në total 80000 euro

Tipi: Apartament Zona: Fusha e Aviacionit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 80000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 789 herë


Mundesuar nga NurSoft