Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 me qira te Selvia
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Selvisë.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashket ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 972 herë


Mundesuar nga NurSoft