Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr. Myslym Shyri
Shitet apartament me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 65000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 960 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft