Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Zyre me qira ne Bllok
Jepet me qira ambient biznesi/zyre ne Bllok në një zonë të aksesueshme.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe është e organizuar në 3 ambiente zyrash, kuzhinë, arkive dhe dy tualete.
Zyrat ndodhen në katin e gjashtë të një ndertimi të ri.
Zyrat kanë hapësira të bollshme.
Çmimi 800 euro/muaj pa taksa

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 25.09.2015, Vizituar 959 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft