Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 916 herë


Mundesuar nga NurSoft