Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira pranë ambasadës amerikane
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të sigurt pranë Ambasadës Amerikane.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi , tri dhoma gjumi, dy tualete dhe tri ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është totalisht I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Eshte I pajisur dhe me ajër të kondicionuar.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Ambasades Amerikane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1072 herë


Mundesuar nga NurSoft