Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartament me qira pranë Gardës
Jepet me qira në një zonë të aksesueshme pranë Gardës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 170 m2 e organizuar në një ambient ndenjie, kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve me vaskë dhe dy ballkone.
Apartamenti ka hapësirë të bollshme per një jetesë komode.
Apartamenti është totalisht I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Lidhja e Prizrenit", Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 170 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1055 herë


Mundesuar nga NurSoft