Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira ne Qender
Jepet me qira apartament 2+1 në Qendër pranë ish-kinema “17 Nentori”.
Apartament ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve është I pajisur me hidromasazh dhe ballkon.
Ndodhet në katin e nentë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka hapësira të bollshme.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 957 herë


Mundesuar nga NurSoft