Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament me qira në zonën e ish Bllokut
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer pranë Librit Universitar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi ekzistues por është I rikonstruktuar.
Apartamenti është totalisht I mobiluar.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Ndertim ekzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 937 herë


Mundesuar nga NurSoft