Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament 1+1 I mobiluar prane Drejtorisë së Higjienës
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti është I organizuar ne një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon.
Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Drejtorise se Higjienes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1075 herë


Mundesuar nga NurSoft