Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 1+1 te Liqeni
Shitet apartament me sipërfaqe 93 m2 e organizuar në një dhomë gjumi, ambient ndenjie dhe ngrënie të përbashkët dhe një tualet. Apartamenti ka mundësi ndarje në 2+1.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi shumë cilësor. Ai ofron pamje relaksuese nga Liqeni Artificial I Tiranës
Cmimi 75000 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi: L-P
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 996 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft