Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 3+1 me qira ne rr.“Reshit Collaku”,mbrapa Shallvareve.
Jepet me qira apartament ne rr.“Reshit Collaku”,mbrapa Shallvareve,me sipërfaqe 157 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte me ndricim natyral, 2 ballkone dhe nje depo te vogel. Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme . Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicionere, xhamat e dritareve jane dopio-xham dhe te pajisura me grila veneciane. Apartamenti ka shume dritë.
Ndodhet në katin II te nje pallati te ri 10-katesh me punime cilesore. Hyrja per ne apartament eshte nga rruga kryesore.
Çmimi per qera 600 euro/muaj I diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 157 m2
Faza: 19.816318Kate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1510 herë


Mundesuar nga NurSoft