Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 me qira te Shallvaret
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në Blv. “Gjergj Fishta” pranë pallateve të Shallvareve.
Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është I rikonstruktuar dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Eshte I shtruar I gjithi me parket.
Ndodhet në katin e tretë.
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Shallvaret, Tirane Orientimi: jug-veri
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1093 herë


Mundesuar nga NurSoft