Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Apartament me qera 2+1 në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament shumë i rehatshëm banimi. Vendndodhja e tij është pranë Rrugës së Elbasanit, në Rr. “Mustafa Matohiti”. Sipërfaqja e banimit është 140 m2 dhe është e organizuar në 2 dhoma gjumi e sallon ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje. Apartamenti ka dy tualete, një nga të cilët me ndricim natyral. Të gjitha dhomat janë të orientuara nga jugu, cka siguron praninë e diellit gjatë gjithë ditës.
Apartamenti është i mobiluar deri në detaje. Ngrohja është me sistem qëndror, gjithashtu cdo dhomë është e pajisur me kondicionerë. Të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë.
Apartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati të ri, në një nga kryqëzimet më të rëndësishme të kryeqytetit. Ka akses ndaj të gjitha linjave të transportit publik.
Ka mundësi parkimi gjithashtu.
Cmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 11 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 973 herë


Mundesuar nga NurSoft