Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Ministrisë së Shëndetësisë
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme pranë ministrisë së Shëndetësisë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ka gjithashtu mundësi parkimi.

Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1077 herë


Mundesuar nga NurSoft