Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

105000 €

Shitet apartament te Komuna e Parisit
Shitet apartament 2+1 te komuna e Parisit pranë Carreufur-it.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 101.5 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e njembedhjetë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është I shtruar me parket, I pajisur me kaldaje dhe inverter për mbështetjen me drita deri në 5 orë.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 105000 euro

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: Lindje-Jug
Çmimi: 105000 € Çmimi për m2: 1034 € m2 Sipëfaqe: 101.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 11
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 1276 herë


Mundesuar nga NurSoft