Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

200000 €

Apartament ne shitje pranë parkut të Liqenit
Shitet apartament 3+1 në një zonë shumë të qetë larg zhurmës së qytetit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, tri tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i sapopërfunduar dhe ka punime shumë cilësore. Është i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje dhe ajër të kondicionuar.
Nodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 200 000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 200000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 180 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 3Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione: Apartamenti per momentin nuk është në shitje, pasi është dhënë me qira per 3 vjet.
Vizituar 1068 herë


Mundesuar nga NurSoft