Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

117500 €

Shitet apartament apartament 2+1 te Kodra e Diellit
Në një nga rezidencat me cilësinë më të lartë të jetesës në Tiranë shitet apartament në zonën më të mirë të rezidencës.
Apartamenti ka një siperfaqe prej 117.5 dhe eshtë i organizuar me një sallon ndenjieje dhe një ambient gatimi e ngrënieje. Korridori lidh dy dhomat e gjumit dhe tualetin.
Kompleksi ofron shërbimin e sigurisë 24 orë, ka bare, restorant, supermarket, farmaci, kend lojrash për fëmijë, Pishinë të mbyllur dhe të hapur, palestër dhe spa.
Cilësinë e banimit e rrit gjelbërimi dhe ajri i pastër, ndryshe nga qendra e qytetit.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Shitet i mobiluar
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 117500 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 117.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1983 herë


Mundesuar nga NurSoft