Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qera duplex me siperfaqe 110m2 e organizuar ne katin e pare ne një ambient ndenjie, kuzhinë, tualet,ballkon dhe në katin e dytë 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Duplex është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti ështe I pajisur me ajër te kondicionuar ne secilen prej dhomave.
Ndodhet ne katin e tretë të një pallati ne qëndër të qytetit pas 15-kateshit (Tirana international hotel)
Cmimi 400 euro muaj

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1068 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft