Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr. “ Frederik Shiroka” te 21-Dhjetori
Shitet apartament me sipërfaqe 73 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katert te nje ndertimi te ri 10-katesh. Pallati ndodhet ne rruge kryesore.
Cmimi 850 euro/m2
Cmimi 62 000 euro total I padiskutueshem .

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 73 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Te Fusha e Zeze
Vizituar 1097 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft