Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apartament 2+1 te Fresku
Shitet apartament 2+1 pranë degës së thesarit te Fresku.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi , një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Apartamenti ka shumë dritë dhe shikon nga juglindja.
Është i pajisur me certefikatë pronësie.
Çmimi 50 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Fresku, Tirane Orientimi: Juglindje
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 520 € m2 Sipëfaqe: 96 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1118 herë


Mundesuar nga NurSoft