Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qira 2+1 në Rr. e Durrësit
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Durrësit.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues. Është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Gjithçka është e re dhe gati për banim.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të parbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1104 herë


Mundesuar nga NurSoft