Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Elbasanit pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti është 89 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi tw pwrbashkwt, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e katërt.
Së bashku me apartamentin jepet dhe garazhi.
Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 89 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 0Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1089 herë


Mundesuar nga NurSoft