Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament 2+1 me qira në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Elbasanit pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Apartamneti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. I gjithe apartamenti është i shtruar me parket dhe i pajisur me me ajër të kondicionuar.
Cmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 128 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 830 herë


Mundesuar nga NurSoft