Dyqan, Komerciale, Zyre Ne Shitje

Shto Si Favorite

200000 €

Shitet dyqan në Rrugën e Barrikadave
Shitet dyqan në një zonë të aksesueshme, shumë pranë qendrës së Tiranës, në Rrugën e Barrikadave.
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe prej së cilës kati i I ka sipërfaqe 40 m2 dhe kati i II dhe i III kanë sipërfaqe përkatësisht 30 m2 secili.
Kati i pare ka vetratë xhami dhe dalje në rrugë kryesore.
Ambienti është i përshtatshëm për zyra, dyqan ose cdo lloj aktiviteti tjetër.
Cmimi 200 000 euro

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 200000 € Çmimi për m2: 1818 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 992 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft