Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

850 €

Ambient biznesi/zyra me qira
Jepet me qira ambient biznesi/zyra në Rr. “Myslym Shyrri”.
Ambienti është i përshtatshëm për zyra ose klinikë.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 198 m2 dhe është i ndarë në 5 zyra, korridor, tualet dhe ballkon.
Zyrat janë të rikonstruktuara me punime shumë cilësore, janë të pajisura me ajër të kondicionuar.
Ndodhen në katin e dytë.
Çmimi 850 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 850 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 198 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 5 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 922 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft