Vile Me Qera

Shto Si Favorite

2000 €

Vilë me qira pranë Kafe Flora
Jepet me qira vilë 3-katëshe në Qendër pranë Kafe Flora.
Vila është 3-katëshe dhe secila kat ka një sipërfaqe prej 130 m2 në total janë 390 m2 ndërtim dhe 70 m2 oborr.
Vila është e organizuar në secilin kat në formën e një apartamenti me dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet dhe ballkon.
Vila është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme.
Vila ka një bodrum me sipërfaqe 100 m2.
Çmimi 2000 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rr."Fortuzi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 390 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 6 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 726 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft