Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira pranë Ministrisë së Jashtme
Jepet me qira apartament 2+1 pranë Ministrisë së Jashtme.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri pajisur me ashensor.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Vllazen Huta", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 906 herë


Mundesuar nga NurSoft