Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

70000 €

Shitet apartament në zonën e ish-Bllokut
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshme në një nga rrugët kryesore në zonën e ish Bllokut.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi ekzistues dhe është i përshtatshëm edhe për aktivitet ose biznes privat.
Apartamenti është 60 m2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe një tualet.
Cmimi 70000 euro

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 70000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1062 herë


Mundesuar nga NurSoft