Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira pranë Qendrës
Jepet me qira apartament pranë Qendrës, te Pazari i ri.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe ka nje siperfaqe 170 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e IX të një ndërtimi të ri.
Apartamenti ka punime shumë cilësore eshtë i pajisur me sistem ngrohje dhe kondiconim. Ka gjithashtu një oxhak funksional.
Orientimi jug-lindje-perendim.
Cmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Pazarit të Ri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 170 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 976 herë


Mundesuar nga NurSoft