Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament me qira ne Rrugën e Barrikadave
Jepet me qira apartament 3+1 shumë pranë Qendrës së Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme prej 158 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.
Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamja nga jugu.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 158 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 967 herë


Mundesuar nga NurSoft