Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartment me qira në Bllok
Jepet me qira apartament super i mobiluar në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambinet ndenjie, ambient gatimi i veçuar, dy dhoma gjumi, studio pune, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i rikonstruktuar me punime cilësore.
E gjithë sipërfaqja e apartamentit është e shtruar me parket cilësor. Apartamenti është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 7 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1015 herë


Mundesuar nga NurSoft