Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonën e ish-Bllokut
Jepet apartament me qera ne zonën e ish-Bllokut në Rr. “Abdyl Frashëri”. Apartamenti ndodhet në katin VII të një pallati të ri. Sipërfaqja e apartamentit është 110 m2 dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre ka vaske dhe korridor. Apartamenti është tërësisht i mobiluar.
Secili ambient është i pajisur me kondicioner.
Orientimin e ka Jug-Lindje, gje qe e ben shume fresket ne vere, dhe te ngrohte ne dimer.


Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 988 herë


Mundesuar nga NurSoft