Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Stadiumit Dinamo
Shitet apartament 2+1 në një zonë shumë të parapëlqyer pranë Stadiumit “Selman Stërmasi”.
Apartmenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 prej te cilave 70 m2 është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një verandë 20 m2.
Ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 90000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 05.09.2015, Vizituar 941 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft