Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet me qira apartament 2+1 te Kodra e Diellit
Në një nga rezidencat me cilësinë më të lartë të jetesës në Tiranë jepet me qira apartament në zonën më të mirë të rezidencës.
Apartamenti është i organizuar me një sallon ndenjieje dhe një ambient gatimi e ngrënieje. Korridori lidh dy dhomat e gjumit dhe tualetin.
Kompleksi ofron shërbimin e sigurisë 24 orë, ka bare, restorant, supermarket, farmaci, kend lojrash për fëmijë, Pishinë të mbyllur dhe të hapur, palestër dhe spa.
Cilësinë e banimit e rrit gjelbërimi dhe ajri i pastër, ndryshe nga qendra e qytetit.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1107 herë


Mundesuar nga NurSoft