Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Apartament 1+1 me qira te Tajvani
Jepet apartament me qira në një zonë shumë të aksesueshme pranë Shallvaret.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë. Pagesa për njw vit.
Çmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 841 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft