Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira 2+1 te Galeria
Jepet me qira apartament2+1 në qendër të tiranës te Galeria
Apartamenti ka nje sipërfaqe 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballko.
Apartamenti është totalisht i mobiluar i pajisur me kondicioner dhe sistem ngrohje.
Apartamenti ndodhet në katin e VII të një ndërtimi të ri.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1084 herë


Mundesuar nga NurSoft