Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet 1+1 pranë Shkollës “Arben Broci”
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme 5 min larg qendrës së Tiranës në Rr. "Myslym Shyri".
Apartamenti ka një sipërfaqe 68 m2 dhe është i organizuar në ambientin e ndenjies, atë të gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e IX të një pallati të ri dhe ka pamje nga perëndimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 62 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Besim Imami", Tirane Orientimi:
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 911 € m2 Sipëfaqe: 68 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1160 herë


Mundesuar nga NurSoft